LB Beauty Derma
Beauty

LB Beauty Derma

Naša pleť je našou vizitkou. Aby sa cítila dobre a vyzerala zdravo, je nutné jej poskytnúť pravidelnú , vysoko kvalitnú starostlivosť, presne podľa jej individuálnych potrieb. Viete… Viac o prevádzke 

Hodnotenia /5 (x)
O prevádzke

Naša pleť je našou vizitkou. Aby sa cítila dobre a vyzerala zdravo, je nutné jej poskytnúť pravidelnú , vysoko kvalitnú starostlivosť, presne podľa jej individuálnych potrieb. Viete čo potrebuje vaša pleť práve teraz v tomto období ? Zaslúži si tú najlepšiu starostlivosť , ktorú môže dostať. Nájsť miesto na odborné poradenstvo a relaxačný výnimočný zážitok je veľmi jednoduché. 

Osobne sa o vašu pleť postarám v príjemných priestoroch kozmetického salónu krásy a zdravia LB Beauty Derma 

Vaša pleť je počas celého dňa vystavená stresu, životnému štýlu, počasím, vplyvom UV žiarenia, prechod z tepla do zimy a naopak, ktoré dokážu vašu pokožku vysušiť a poškodiť, ak sa o ňu nedostatočne alebo nesprávne staráte.. 

Našťastie existuje mnoho kvalitných procedúr, ktoré dokážu napraviť to, čo sme počas nášho života zanedbali. 

Prečo je také dôležité pravidelné čistenie a starostlivosť o pleť ? Pravidelným čistením pleti predchádzame zaneseniu pórov a tým aj tvorbe komedómov, akné a to hlavne preto, že ak pleť nečistíme, túto našu nedbalosť sa naša pleť snaží vyrovnať samočistením. Čím sa pleť zaťažuje a skôr STARNE !Pomalé starnutie celého nášho organizmu začína už po 20-30 roku života, pokožka sa regeneruje pomalšie. Elasticita a pružnosť pokožky je znížená, čo sa prejavuje prvými vráskami. Práve preto jej musíme venovať náležitú pozornosť a postarať sa o ňu tak, aby sa tok času na našej tvári a pokožke nijako nepodpísal.

Odborné kozmetické poradenstvo , určenie typológie pleti, odborné exkluzívne procedúry kombinované trendovými prístrojmi, výnimočné relaxačné a masážne techniky, estetické zákroky.... Ich blahodárne účinky tak oceníte na vlastnej koži. Do slova !

Moc sa teším na vašu návštevu ja, Ľubomíra Bušová

V salóne sa používa špeciálne iba certifikovaná profesionálna kozmetika určená pre salónne ošetrenia. V mojom salóne nájdete exkluzívne kvalitné ošetrenie profesionálnou  kozmetikou SOTHYS francúzka kozmetika a Dr.Belter - nemecká kozmetika.

V ponuke je luxusná kozmetika aj na domáce použitie a každodennú starostlivosť o vašu pleť ako je SOTHYS, : Dr.Belter,Mary Kay

 

  • Možnosť platby: Hotovosť
  • Parkovanie: Áno
Hodnotenia /5 (x)

Prevádzka zatiaľ nemá žiadne zverejnené hodnotenia.

Hodnotenie

K hodnoteniu musíte byť prihlásený.

Hodnotiť je možné iba z užívateľského účtu.

Hodnotiť môžete až po dokončení aspoň jednej rezervácie.

Znovu hodnotiť môžete najskôr po uplynutí 90 dní od vašej poslednej recenzie.

{{ companyName }} / {{ serviceName }}

Ohodnoťte vašu poslednú návštevu služby adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte službu adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte prevádzku adekvátnym počtom hviezdičiek.

Termín

  • Cena: Od {{ service.lowestPrice }} € Od {{ service.minSubServicesAttributes.price }} €
  • Kapacita: {{ selectedTerm.capacity }} z {{ service.capacity }} {{ service.capacityTextByCount }}
{{ selectedSubService.name }}
{{ selectedSubService.humanTime }}
{{ Number(selectedSubService.price).toFixed(2) }}€
Visblee zatiaľ nenašiel voľný termín.

Hľadám voľný termín
{{ getVacation() }}
Pre tento deň už nie sú voľné termíny.
Vaše údaje
E-mail je neplatný alebo ho nie je možné použiť pre túto rezerváciu.
Prihlasovacie údaje

Potvrdením vám bude záväzne rezervovaný termín na deň {{ date.format('D. M. YYYY') }} o {{ term.starts }}. Môžete ho presunúť alebo zrušiť najneskôr do {{ deadline }}.

Potvrdením rezervácie potvrdzujem, že som sa oboznámil s obchodnými podmienkami a podmienkami spracúvania osobných údajov prevádzky. Informačná povinnosť.

Prihlásenie

Vaše termíny už čakajú.

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz.

Zabudnuté heslo?