Adelma
Beauty

Adelma

Zdravá pleť a pokožka celého tela je základom toho, aby sa žena cítila komfortne nielen pri výnimočných udalostiach, ale aj v každodennom živote. Trenčianske Štúdio zdravia a krásy... Viac o prevádzke 

Hodnotenia /5 (x)
O prevádzke

Zdravá pleť a pokožka celého tela je základom toho, aby sa žena cítila komfortne nielen pri výnimočných udalostiach, ale aj v každodennom živote. Trenčianske Štúdio zdravia a krásy ADELMA, propagujúce myšlienku zdravého životného štýlu, oddychu a rehabilitácie, vám ponúka široké spektrum služieb, začínajúc odborným poradenstvom v oblasti starostlivosti o pokožku a končiacošetreniami najmodernejšími prístrojmi, ktoré vám dopomôžu k tomu, aby ste sa cítili vo svojej koži naozaj dobre.

K dispozícii klientom je ozónový parný box HOCATT, ktorý predstavuje najefektívnejšiu, najkomplexnejšiu a najbezpečnejšiu terapiu pri detoxikácii organizmu, podpore chudnutia a redukcii celulitídy, ochrane pokožky a pomoci pri kožných problémoch, ako aj posilnení obranyschopnosti, uvoľnení stresu či rekonvalescencii svalstva. Laserový prístroj SMOOTHSHAPES predstavuje novinku v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm, pričom ošetriť sa dá ktorákoľvek časť vášho tela. Stanoviť optimálny postup pri chudnutí zároveň pomôže prístroj IN BODY 230, ktorý dokáže určiť množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch i percentách.Horúcu novinku predstavuje VITAL INJECTOR 2, prístroj na vpravovanie kyseliny hyalurónovej a vitamínov do pokožky, vďaka ktorému bude vaša pleť hydratovaná, pružná a vypnutá a vrásky podstatne menej viditeľné.

V Štúdiu zdravia a krásy ADELMA pracuje odborný personál s kvalitnýmikozmeceutikamišvajčiarsko – poľskej značky LARENS, ktorej základ tvoria bioaktívnepeptidy – revolúcia v novodobej kozmetológii. Vyskúšať si ju môžete aj v pohodlí vašich domovov – ADELMA má pre vás pripravené akciové balíčky tých najlepších výrobkov, aké v portfóliu značky nájdete.

Ak sa chcete v tej vašej koži cítiť naozaj dobre, neváhajte sa obrátiť na Štúdio zdravia a krásy ADELMA. Moderné prístroje, špičkové kozmeceutiká a kvalifikovaný personál s osobným prístupom sú zárukou vašej spokojnosti.

  • Možnosť platby: Hotovosť + karta
  • Parkovanie: Áno
Hodnotenia /5 (x)

Prevádzka zatiaľ nemá žiadne zverejnené hodnotenia.

Hodnotenie

K hodnoteniu musíte byť prihlásený.

Hodnotiť je možné iba z užívateľského účtu.

Hodnotiť môžete až po dokončení aspoň jednej rezervácie.

Znovu hodnotiť môžete najskôr po uplynutí 90 dní od vašej poslednej recenzie.

{{ companyName }} / {{ serviceName }}

Ohodnoťte vašu poslednú návštevu služby adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte službu adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte prevádzku adekvátnym počtom hviezdičiek.

Termín

  • Cena: Od {{ service.lowestPrice }} € Od {{ service.minSubServicesAttributes.price }} €
  • Kapacita: {{ selectedTerm.capacity }} z {{ service.capacity }} {{ service.capacityTextByCount }}
{{ selectedSubService.name }}
{{ selectedSubService.humanTime }}
{{ Number(selectedSubService.price).toFixed(2) }}€
Visblee zatiaľ nenašiel voľný termín.

Hľadám voľný termín
{{ getVacation() }}
Pre tento deň už nie sú voľné termíny.
Vaše údaje
E-mail je neplatný alebo ho nie je možné použiť pre túto rezerváciu.
Prihlasovacie údaje

Potvrdením vám bude záväzne rezervovaný termín na deň {{ date.format('D. M. YYYY') }} o {{ term.starts }}. Môžete ho presunúť alebo zrušiť najneskôr do {{ deadline }}.

Potvrdením rezervácie potvrdzujem, že som sa oboznámil s obchodnými podmienkami a podmienkami spracúvania osobných údajov prevádzky. Informačná povinnosť.

Prihlásenie

Vaše termíny už čakajú.

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz.

Zabudnuté heslo?