Adelma
Beauty

Adelma

Zdravá pleť a pokožka celého tela je základom toho, aby sa žena cítila komfortne nielen pri výnimočných udalostiach, ale aj v každodennom živote. Trenčianske Štúdio zdravia a krásy... Viac o prevádzke 

Hodnotenia /5 ()
O prevádzke

Zdravá pleť a pokožka celého tela je základom toho, aby sa žena cítila komfortne nielen pri výnimočných udalostiach, ale aj v každodennom živote. Trenčianske Štúdio zdravia a krásy ADELMA, propagujúce myšlienku zdravého životného štýlu, oddychu a rehabilitácie, vám ponúka široké spektrum služieb, začínajúc odborným poradenstvom v oblasti starostlivosti o pokožku a končiacošetreniami najmodernejšími prístrojmi, ktoré vám dopomôžu k tomu, aby ste sa cítili vo svojej koži naozaj dobre.

K dispozícii klientom je ozónový parný box HOCATT, ktorý predstavuje najefektívnejšiu, najkomplexnejšiu a najbezpečnejšiu terapiu pri detoxikácii organizmu, podpore chudnutia a redukcii celulitídy, ochrane pokožky a pomoci pri kožných problémoch, ako aj posilnení obranyschopnosti, uvoľnení stresu či rekonvalescencii svalstva. Laserový prístroj SMOOTHSHAPES predstavuje novinku v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm, pričom ošetriť sa dá ktorákoľvek časť vášho tela. Stanoviť optimálny postup pri chudnutí zároveň pomôže prístroj IN BODY 230, ktorý dokáže určiť množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch i percentách.Horúcu novinku predstavuje VITAL INJECTOR 2, prístroj na vpravovanie kyseliny hyalurónovej a vitamínov do pokožky, vďaka ktorému bude vaša pleť hydratovaná, pružná a vypnutá a vrásky podstatne menej viditeľné.

V Štúdiu zdravia a krásy ADELMA pracuje odborný personál s kvalitnýmikozmeceutikamišvajčiarsko – poľskej značky LARENS, ktorej základ tvoria bioaktívnepeptidy – revolúcia v novodobej kozmetológii. Vyskúšať si ju môžete aj v pohodlí vašich domovov – ADELMA má pre vás pripravené akciové balíčky tých najlepších výrobkov, aké v portfóliu značky nájdete.

Ak sa chcete v tej vašej koži cítiť naozaj dobre, neváhajte sa obrátiť na Štúdio zdravia a krásy ADELMA. Moderné prístroje, špičkové kozmeceutiká a kvalifikovaný personál s osobným prístupom sú zárukou vašej spokojnosti.

  • Možnosť platby: Hotovosť + karta
  • Parkovanie: Ano
Hodnotenia () /5

Ak chcete hodnotiť, prihláste sa.

Hodnotiť je možné iba z užívateľského účtu.

Hodnotiť môžete až po dokončení aspoň jednej rezervácie.

Už ste hodnotili
Ohodnotiť

Prevádzka zatiaľ nemá žiadne zverejnené hodnotenia.

Hodnotenie

K hodnoteniu musíte byť prihlásený.

Hodnotiť je možné iba z užívateľského účtu.

Hodnotiť môžete až po dokončení aspoň jednej rezervácie.

Znovu hodnotiť môžete najskôr po uplynutí 90 dní od vašej poslednej recenzie.

{{ companyName }} / {{ serviceName }}

Ohodnoťte vašu poslednú návštevu služby adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte službu adekvátnym počtom hviezdičiek.

Ohodnoťte prevádzku adekvátnym počtom hviezdičiek.

Termín

  • Cena: Od {{ service.lowestPrice }} € Od {{ service.minSubServicesAttributes.price }} €
  • Kapacita: {{ selectedTerm.capacity }} z {{ service.capacity }} {{ service.capacityTextByCount }}
{{ selectedSubService.name }}
{{ selectedSubService.humanTime }}
{{ Number(selectedSubService.price).toFixed(2) }}€
Visblee zatiaľ nenašiel voľný termín.

Hľadám voľný termín
{{ getVacation() }}
Pre tento deň už nie sú voľné termíny.
Vytvoriť nový účet
Zadaný e-mail už existuje. Prihláste sa .
Prihlasovacie údaje

Potvrdením vám bude záväzne rezervovaný termín na deň {{ date.format('D. M. YYYY') }} o {{ term.starts }}. Môžete ho presunúť alebo zrušiť najneskôr do {{ deadline }}.

Potvrdením rezervácie potvrdzujem, že som sa oboznámil s obchodnými podmienkami a podmienkami spracúvania osobných údajov prevádzky. Informačná povinnosť.

Pozvať prevádzku

Chceli by ste sa objednávať online do vašej obľúbenej prevádzky, ktorá ešte nie je na Visblee? Pozvite prevádzku do Visblee!

Pozvať prevádzku
Prihlásenie

Vaše termíny už čakajú.

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz.

Zabudnuté heslo?
Pozvať prevádzku

Pozvite svoju oblúbenú prevádzku na Vislee.

;