#1 Visblee Features: Uložte si termín do svojho kalendára

Publikované 20.8.2018
#1 Visblee Features: Uložte si termín do svojho kalendára
  • Spustili sme rozšírenie, ktoré prepojilo Visblee s inými kalendármi.
  • Termín si uložíte nielen do Google kalendára, ale aj do iných kalendárov.
  • Uložíte ho z potvrdenia o novom termíne alebo zo svojho účtu vo Visblee.
  • Trasu do prevádzky získate v Google mapách, vyskúšať môžete aj aplikáciu Waze.
  • Ukladanie termínov využije aj prevádzka, ktorá si môže uložiť termíny svojich zákazníkov.
  • Vyskúšajte si toto rozšírenie už pri ďalšej návšteve Visblee.

Objednal som sa do Barbershopu v Trenčíne. Vybral som si službu Strih s prechodom a úpravou brady, pričom si v barberskom kresle posedím 1 hodinu. V prevádzke sa o mňa postará chief barber Juraj.

Viete, ako si uložíte takýto termín z Visblee do svojho kalendára? Čítajte ďalej...

Uložte si termín z potvrdenia

Mail o novom termíne vám príde vždy, keď sa do prevádzky objednáte sami, alebo keď si prevádzka pridá termín s vašou mailovou adresou. Potvrdenie vám po bookingu cinkne takmer okamžite. A preto je tým prvým miestom, odkiaľ si svoj termín uložíte do svojho kalendára. Okrem základných informácii v ňom nájdete nasledovné tlačítka: Google kalendár a Stiahnuť do kalendára.

Prvé tlačítko - Google kalendár, slúži na okamžité pridanie do Google kalendára. To druhé – Stiahnuť do kalendára, zas na stiahnutie súboru s termínom. Svoj termín si tak uložíte do iného, vami používaného kalendára.

Potvrdenie o novom termíneAko na Google kalendár?

Ťuknite na tlačítko Google kalendár. Kalendár sa otvorí a zobrazí sa nová udalosť. Udalosť si môžete v pravom hornom rohu uložiť. A je to!

Pri ukladaní novej udalosti v Google kalendári sa môžete pohrať s nastavením farby alebo pripomienky. Tá je prednastavená na 10 minút vopred.

Ako na iný kalendár?

Ak používate iný kalendár, ťuknete na tlačítko Stiahnuť do kalendára. Zobrazí sa krátka informácia o sťahovaní súboru a následne možnosť Otvoriť. Vyberte si aplikáciu, ktorú používate, uložte a máte hotovo.

Termín si uložíte aj z účtu vo Visblee

Po prihlásení do svojho účtu ťuknete v Aktuálnych termínoch na konkrétny termín. V zobrazenom okne je možnosť uložiť termín. Ďalej to funguje rovnako ako pri ukladaní termínu z potvrdenia o novom termíne.

Uloženie termínu z účtu na Visblee do Google kalendára

4 výhody ukladania termínu do svojho kalendára

Určite oceníte, že pri plánovaní pracovných a rodinných aktivít či voľného času máte prehľad aj o svojich bookingoch z Visblee. Je to jednoduché, na 3 ťuknutia do displeja.

Možnosť ďalšej pripomienky rozhodne poteší, ak je kalendár fakt nabitý. Nastavíte ju na toľko, koľko sami uznáte za vhodné. Samozrejme vám vždy cinkne na mail aj pripomienka z Visblee.

Nazdieľajte termín zo svojho kalendára. Táto funkcia sa hodí v prípade, že si chcete užiť wellness s vašou polovičkou, vyskákať sa na trampolínach s kamošmi alebo si zahrať bowling s kolegami.

Dopravná navigácia WazeZ udalosti do navigácie. V detaile udalosti máte aj adresu prevádzky. 1 ťuknutie Google mapy, ďalšie ťuknutie a máte trasu do prevádzky. Môžete použiť aj aplikáciu Waze. Nasmeruje vás na parkovisko v danej lokalite a určite bude užitočná pri trase bez dopravnej zápchy.

Nezabudnite si vyskúšať toto rozšírenie už pri ďalšej návšteve Visblee. 

Pozvať prevádzku

Chceli by ste sa objednávať online do vašej obľúbenej prevádzky, ktorá ešte nie je na Visblee? Pozvite prevádzku do Visblee!

Pozvať prevádzku
Prihlásenie

Vaše termíny už čakajú.

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz.

Zabudnuté heslo?
Pozvať prevádzku

Pozvite svoju oblúbenú prevádzku na Vislee.

;